Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Scouting PWvO bij top 5 - finale op 23 september

Ledencafe Rabobank VughtOnze vereniging heeft meegedaan met een wedstrijd uitgeschreven door de Rabobank van Den Bosch en omstreken. We hebben mee gedaan met ons project om de blokhut uit te breiden. De afgelopen periode hebben wij genoeg stemmen gekregen om in de top 5 te eindigen. Dit is natuurlijk geweldig nieuws. Maar nu willen we proberen zo hoog mogelijk in de top 5 te komen. Hiertoe dienen alle leden van Rabobank Vught, Cromvoirt en Esch maandag 23 september te komen naar het ledencafé in Vught. Hiervoor dien je je wel aan te melden. Meer info over het ledencafé is hier te vinden.

Verspreid dit nieuws naar iedereen die je kent die lid is van Rabobank Vught, Cromvoirt en Esch
comments

Komende activiteiten

vr 24 nov - 20:00 - 23:00
Pivo's culinair
za 25 nov - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 02 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma
vr 08 dec - 20:00 - 23:00
Kerstbomen steken
za 09 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

zomerkamp2...
ZoKa2009