Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Rowan weekendje

Rowan weekendjeIn het weekend van 5 April zijn de rowans naar Groede gereisd om voor het bedrijfje Huskey-Event de handen uit de mouwen te steken. Een dagje hard werken op het bedrijf in ruil voor een ritje met de huskey honden en lekkere maaltijden. 

Na een hartelijk ontvangst met meteen al een lekkere lunch hebben we met de gastheer en gastvrouw doorgenomen welke klusjes wij voor voor hen konden doen. Hierna zijn we in groepjes met verschillende dingen aan te slag gegaan. Van hondenhokken schoon spuiten met hoge druk, grasmaaien tot de werkplaats opruimen. De dames hadden het ook druk met puppy-knuffelen. 

Na een dag hard werken stond het avondeten klaar en hebben we gebruik gemaakt van de sauna en hottub!Het hoogte punt van de zondag was de rit met de huskey honden. De rowans kozen voor veilig en gingen voor de familiefiets met daarvoor 6 huskey's en lieten de staf op de step met daarvoor een hond. Tja verschil moet er wezen... 
We hebben allemaal een gezellig weekend gehad met super goede verzorging en een prachtige rit met de honden. Het harde werken was op deze manier snel weer vergeten. 
We zijn het erover eens, dit moet beslist een jaarlijks rowan uitje worden.

Foto's staan in het fotoboek
comments

Komende activiteiten

za 20 jan - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 20 jan - 20:00 - 22:00
Regio Feest
za 10 mrt - 10:00 - 12:00
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Overvliege...
Nieuwjaars...