Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Ben koninklijk onderscheiden

Terwijl Ben en zijn familie vanmorgen alles klaar hadden staan voor hun vakantie, stonden plotseling enkele stafleden voor de deur. Na van de verrassing te zijn bekomen, heeft Ben zijn nette pak aangedaan en is hij samen met de familie en enkele stafleden naar het Gemeente Huis in Den Bosch gegaan. Hier kreeg hij, nadat een mooie opsomming werd gegeven van zijn ongeveer 50 jaar vrijwilligerswerk voor de Scouting in Cromvoirt, de Regio en de Provincie, van Burgemeester Rombouts het lintje opgespeld. Ben mag zich nu Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen. Na een groepsfoto en een klein drankje, is Ben alsnog met zijn familie op vakantie gegaan. De foto's zijn hier te vinden.

comments

Komende activiteiten

za 20 jan - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 20 jan - 20:00 - 22:00
Regio Feest
za 10 mrt - 10:00 - 12:00
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Weekendkam...
Welpen kam...