Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Vloer blokhut geschilderd

De vloer van de blokhut is weer zo goed als nieuw.....
 

 
Afgelopen weekend is de vloer van de blokhut weer helemaal klaar gemaakt voor het nieuwe seizoen. Het is alweer 5 jaar geleden dat de vloer voor het laatst geschilderd was. Dus na een flinke schoonmaak, waarbij veel rotzooi (voor sommige misschien dierbare rotzooi) is weggegooid, heeft de vloer een nieuw likje verf gekregen. Nu is het wachten tot de eerste zandkorrels weer op de vloer komen.


Foto's van de "gepimpte" vloer zijn te zien in het fotoboek

comments

Komende activiteiten

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Overvliege...
kamp2005