Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Overvliegen 2013

Overvliegen 2013Het seizoen is al weer even begonnen en voor enkele jeugdleden was het afgelopen zaterdag een spannende dag, want het overvliegen stond op het programma. Van de Welpen naar de Scouts vlogen Fenne, Madelief, Chris, Jelle en Teun over. Peggy, Harm en Chiel zijn naar de Rowans gegaan en Remy, Mark en Joris (niet aanwezig) namen afscheid van de Rowans om naar de Pivo's te gaan.

Voor de nieuwe scouts, rowans en pivo's was een parcours voorbereid, waarbij de nieuwe rowans de moeilijkheid hadden dat ze aan elkaar vast zaten. De nieuwe Pivo's hadden zich overigens laten omdopen tot pannenkoeken, middels meel, eieren en water.
comments

Komende activiteiten

za 20 jan - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 20 jan - 20:00 - 22:00
Regio Feest
za 10 mrt - 10:00 - 12:00
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Fotoboek01
Zomerkamp_...