Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Bronzen waarderingsteken voor Kirstin

Bronzen waarderingsteken KirstinAfgelopen zaterdag tijdens de open dag stond Kirstin, voor haar onverwachts, in het middelpunt van de belangstelling. Uit handen van onze voorzitter Ben kreeg ze het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland voor al haar werkzaamheden die ze binnen onze groep, maar ook voor Scouting Nederland en de Scoutsshop heeft gedaan.

Kirstin namens de groep nogmaals gefeliciteerd!
comments

Komende activiteiten

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

kamp2005
Pionieren2...