Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Kerstbomenverkoop een succes

Kerstbomenverkoop MarktveldAfgelopen zaterdag hebben de Scouts en de Rowans van onze groep er voor gezorgd dat menig huishouden in Cromvoirt, Vught, Helvoirt en Den Bosch weer een mooie kerstboom in huis hebben staan. De Scouts stonden bij het Marktveld in Vught en de Kerstbomenverkoop Emte CromvoirtRowans stonden bij de Emte in Cromvoirt.

De bomen die werden verkocht zijn vrijdagavond gestoken, wat betekent dat alle bomen nog heel vers zijn.

Ook dit jaar was de thuisbrengservice een groot succes. Ondanks de kou zijn er weer veel mooie bomen verkocht en met het opgebrachte geld kunnen de Scouts en Rowans leuke activiteiten organiseren op hun zomerkamp.

Hierbij willen we alle kopers van een kerstboom bedanken en fijne feestdagen toewensen.

 

Alle foto’s zijn in dit fotoboek te vindenAankondiging verkoop Klaverblad

Aankondiging verkoop Brabants Dagblad

 

TIPS voor de kopers

Om er voor te zorgen dat de bomen gedurende de feestdagen hun naalden blijven vasthouden moet de boom niet meteen in de huiskamer worden gezet. Laat de boom eerst enkele dagen in de schuur of onder een afdak staan.

Zet de boom niet te dicht bij de verwarming en geef de boom nog voldoende water, indien de boom nog een kluit heeft natuurlijk.

comments

Komende activiteiten

za 18 nov - 09:00 - 15:30
Klussen blokhut (plafond/bar/schuren/schilderen)
za 18 nov - 13:30 - 17:30
Scouts programma
vr 24 nov - 20:00 - 23:00
Pivo's culinair
za 25 nov - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 02 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

img_7492
RSW_2011