Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Hoeveelheid foto's uit de oude tijd flink uitgebreid

De DSW (oude RSW)Tegenwoordig kunnen we gebruik maken van digitale camera's of telefoons om foto's te maken van de scouting activiteiten. Vroeger hadden we alleen maar analoge camera's, waardoor het niet vanzelfsprekend is dat de foto's die destijds gemaakt zijn nog bewaard zijn gebleven. Maar......wie bewaard, die heeft wat!

Al enige tijd stonden er een paar foto's van scoutingactiviteiten uit de "goede oude tijd" op de website. Maar de hoeveelheid is flink uitgebreid. Vele foto's zijn gedigitaliseerd, waardoor iedereen ze kan bekijken. Het is mooi om de verschillen met vroeger te zien.

De foto's van vroeger zijn te zien via onderstaande link:

http://www.scouting-pwvo.nl/index.php/oud-leden/uit-de-oude-doos

comments

Komende activiteiten

vr 24 nov - 20:00 - 23:00
Pivo's culinair
za 25 nov - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 02 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma
vr 08 dec - 20:00 - 23:00
Kerstbomen steken
za 09 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

ZoKa2009
Zomerkamp_...