Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Hoeveelheid foto's uit de oude tijd flink uitgebreid

De DSW (oude RSW)Tegenwoordig kunnen we gebruik maken van digitale camera's of telefoons om foto's te maken van de scouting activiteiten. Vroeger hadden we alleen maar analoge camera's, waardoor het niet vanzelfsprekend is dat de foto's die destijds gemaakt zijn nog bewaard zijn gebleven. Maar......wie bewaard, die heeft wat!

Al enige tijd stonden er een paar foto's van scoutingactiviteiten uit de "goede oude tijd" op de website. Maar de hoeveelheid is flink uitgebreid. Vele foto's zijn gedigitaliseerd, waardoor iedereen ze kan bekijken. Het is mooi om de verschillen met vroeger te zien.

De foto's van vroeger zijn te zien via onderstaande link:

http://www.scouting-pwvo.nl/index.php/oud-leden/uit-de-oude-doos

comments

Komende activiteiten

za 20 jan - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 20 jan - 20:00 - 22:00
Regio Feest
za 10 mrt - 10:00 - 12:00
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

blokhut201...
Zomerkamp2...