Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Bronzen Waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Bronzen waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst op 14 januari was er nog een grote verrassing voor Joost, Frank en Matthias. Als dank voor hun jarenlange inzet, kregen zij uit handen van Ben het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland uitgereikt.

Joost is 15 jaar lang actief geweest als staflid bij de scouting; eerst als begeleiding van de scouts, waarna hij vele jaren de Rowans heeft begeleid. Frank heeft zich 11 jaar lang ingezet als begeleiding van de scouts, waarvan vele jaren als Hopman. Matthias heeft zich 9 jaar bezig gehouden als leiding bij de scouts.

Foto's zijn te vinden in Fotoalbum uitreiking-bronzen-waarderingsteken

comments

Komende activiteiten

za 20 jan - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 20 jan - 20:00 - 22:00
Regio Feest
za 10 mrt - 10:00 - 12:00
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)
za 10 mrt - 13:30 - 16:30
Jantje Beton collecte (meer info volgt)

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Zomerkamp_...
diversen20...