Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=0Bronzen Waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Bronzen waarderingsteken voor Joost, Frank en Matthias

Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst op 14 januari was er nog een grote verrassing voor Joost, Frank en Matthias. Als dank voor hun jarenlange inzet, kregen zij uit handen van Ben het Bronzen Waarderingsteken van Scouting Nederland uitgereikt.

Joost is 15 jaar lang actief geweest als staflid bij de scouting; eerst als begeleiding van de scouts, waarna hij vele jaren de Rowans heeft begeleid. Frank heeft zich 11 jaar lang ingezet als begeleiding van de scouts, waarvan vele jaren als Hopman. Matthias heeft zich 9 jaar bezig gehouden als leiding bij de scouts.

Foto's zijn te vinden in Fotoalbum uitreiking-bronzen-waarderingsteken

comments

Komende activiteiten

vr 24 nov - 20:00 - 23:00
Pivo's culinair
za 25 nov - 13:30 - 17:30
Scouts programma
za 02 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma
vr 08 dec - 20:00 - 23:00
Kerstbomen steken
za 09 dec - 13:30 - 17:30
Scouts programma

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

ZoKa2009
Sinterklaa...