Scoutinggroep Prins Willem van Oranje

Login

     Inloggegevens aan te vragen bij webmasters

“SponsorKliks, gratis sponsoren!” title=“SponsorKliks, sponsor Scouting PWvO gratis!” Border=03 maal is scheepsrecht!

Er werd dit jaar heel wat trouw gezworen binnen onze groep, nadat Roel in mei in het huwelijksbootje stapte met Antoinette en Frank en Sanne trouwden in september, was het op 26 oktober de beurt aan Matthias en Miriam.
’s Ochtends ging de bruidegom naar Sittard om Miriam daar bij haar ouders thuis op te halen. Gelukkig was ze thuis en kwam ze te voorschijn in een prachtige jurk compleet met sleep en sluier. Na de lunch gingen ze naar Eindhoven om daar bij Thêta, de roeivereniging waar ze elkaar hebben leren kennen, foto’s te maken.
In de middag was het dan zover; de huwelijksceremonie die plaats vond in de prachtige kasteelhoeve in Geldrop. Ze hadden mooie geloftes voor elkaar geschreven die ze tijdens de ceremonie uitspraken. Daarnaast waren er speeches van familie en vrienden.
Na het diner en de openingsdans die met een zelfgemaakte videoclip begon, barste het feest los. Ze hadden heel wat leden van de groep uitgenodigd en omdat iedereen wel van een feestje houdt, werd er dus stevig gefeest, gedanst en gedronken.
 
Mat en Mir; nogmaals alle gelukswensen namens de hele groep!
 

comments

Komende activiteiten

vr 22 sept - 18:00 - 19:00
Scout-IN 2017
za 23 sept - 18:00 - 19:00
Scout-IN 2017
zo 24 sept - 18:00 - 19:00
Scout-IN 2017
vr 29 sept - 20:00 - 23:00
Spelen met vuur
za 07 okt - 12:00 - 23:00
Klusjesdag + verjaardag Wilco

Laat je uitdagen

Wie is er ingelogd

Geen

Verjaardagen

    Vandaag geen jarige
Binnenkort jarig

Volg ons via

Random foto

Surprise20...
RSW2008